Мавка (проект закрыт)

6 декабря 2015, 21:37

Літом 2009 року наша команда розпочала зйомки ролика під назвою МАВКА. Цей ролик - невеличка історія перемішана з українською міфологією, романтизмом та традиціями. Головним героєм якої є дівчина - мавка.

Мавки є різновидом русалок, на відміну від яких мали довге лляне волосся. Вважають, що мавки живуть у лісах, символізують душі дітей, які народилися мертвими чи померли нехрещеними. Вони часто постають у вигляді молодих красивих дівчат, що танцями і співом заманюють хлопців у ліс, де залоскочуть їх до смерті або стинають їм голови. Такі жахливі речі.

Ціллю було створити якісний ролик(казку), який вмістив в собі українську міфологію і історію та був цікавий різним аудиторіям: як дітям так і дорослим, продукт який сміливо можна транслювати на телебаченні.

За основу взяли невеличку розповідь Чернобровкіна А. "Мавка" в якій автор доволі коротко але точно відображає образ мавки. Та почали зйомки. Але з першого дня стало відомо, що працювати лише на ентузіазмі буде вкрай складно, авжеж ми не маємо відповідного обладнання, та стільки вільного часу, бо за нього ніхто не сплачує, незважаючи на труднощі за 2 місяці було відзняте чимало. З закінченням літа ми повинні перенести продовження зйомки на наступний сезон за який треба встигнути зняти більшу частину ролику.

Літом 2010 року зйомки було продовжено, були внесенні деякі кардинальні зміни у сюжет та склад акторів, був замінений хлопець, який грав парубка. А тому ми повинні були перезняти частину за парубком. Процес йшов повільно через погодні умови, то дощило, то занадто холодно іт. ін. Але все ж таки процес йшов. За час тайм-ауту між сезонами стало зрозуміло у який процес ми втрутились, те що здавалось як зйомки звичайного малого ролика на практиці оказалось виявилося справжнім проектом. Також для того щоб створити продукт якісний, щоб можна було гідно транслювати на будь-якому тв., нам невистачило перш за все технічної та матеріальної бази.

Сезон завершився, прийшла осінь, і нашим «героям» знову треба було відправлятись на навчання до своїх вузів.

 Сподіваюсь, що літом 2011 року наша команда зможе дійти до фінішу і все ж таки створити якісну та цікаву першу «українську» казку в стилі стоп-моушн та лайт-граффіті.
 А також ми розраховуємо, на спільну працю зі спонсорами та зацікавленими в нашому проекті. Якщо ви зацікавлені, або хочете нам допомогти, або просто підтримати ми завжди раді. Ви можете зв’язатись з нами тут на сайті, або за телефоном: 093 466-91-46