Думки - матеріальні (the dream)

23 ноября 2012, 23:27

Все розпочалося з чашки кави та однієї цигарки на двох. Ми навіть не здогадувались чим все це може закінчиться.
Сміх, якась маячня про літаючу гітару, блукаючого зайця, пиво, цигарки і знову сміх. І все. Потім ранок, новий день, нові клопоти, та думка про минулий вечір не покидала ні мене, ні того друга, який ділив зі мною ту саму цигарку. Було це на початку серпня. Зустрілись знову, та було нас вже набагато більше. Всі дружньо захопились цією ідеєю. Що маємо? Те що маємо.

Вирішили розпочати зйомки наступного ж дня. Зібрались. Ну, поїхали. Перший кадр, другий, третій,... Ні, не те. Знову думки, ідеї... Гітара, обрали головних героїв: потужний рембо у ролі джидаю став Савєнков Александр, а дівчиною, яка незрозуміло якого біса плентається невідомо де, стала Фєдіна Ольга. Все, вирішили. І знову кадри, кадри, кадри... О, всі в захваті. Ми на правильному шляху. Все, є ідея, ідемо далі. Відзняли дуже багато гарних кадрів. Та треба було знімати далі. І тут виникли перші труднощі: знову зібрати всіх разом було дуже важко. У кожного свої клопоти, невідкладні справи і вибрати час, який підходив би кожному було дуже важко. Зйомки не раз відкладали, переносили. Та все ж таки знаходили час збиратись разом і йшли працювати. Так, саме працювати.

Ось такого самого разу з´ явилась ідея "реалгану". З´ явилась вона у Андрюхи під впливом всім відомого шутеру QUAKE III ARENA. Так і шо? Круто вийшло!.

Наша команда постійно змінювалась. Приходили нові люди захоплені загальною ідеєю. Це навіть на роліку прослідковується. А саме: приходили нові люди - нові ліхтарики. Це прикольно. Всім без винятку я дуже вдячний. Були такі моменти, коли зйомки відміняли через погану погоду, дощ, сильний вітер і таке інше. Це також призупиняло, віддаляло нас, від того останнього, того вирішального кадру, коли можна було б сказати: Все, знято!

Зрозуміло ж що ми все одно перечикавши природні недомовленості збирались знову разом і знову ж таки ішли працювати. Наголошую: працювати! Не просто так я обрав саме це слово, бо роботи було зроблено неймовірно багато. Всі зйомки тривали майже три місяці. І ось він, той останній кадр, якого всі так чекали. Не тому, що всі втомлені або "та давай вже як небудь аби швидше", а тому, що кожен з нас бажав побачити плід своєї праці. І ось він, той жаданий фінал.

Та почекайте. Не все так просто . Потрібно було зробити так, щоб кожний глядач бачив в цьому відео не просто окремі кадри, а історію, сюжет. Десь дві неділі зайняв монтаж цього роліка. Ним займався Діма Купцов. Кожного дня я приходив до нього і ми разом по декілька десятків раз переглядали та редагували його. Кожного дня поки одного разу не зійшлися на думці: "Все, ідеально!". Можна робити презентацію!
Ні, не смішно. Ми дійсно задумали зробити справжню презентацію. Запросили всіх, хто приймав участь у зйомках і просто знайомих і усі разом його подивитись. Це ж так важливо бути в цей момент разом. Адже ніхто не бачив ролик. Ніхто навіть уяви не мав як вся ця купа фоторафій буде виглядати як щось ціле і який музон теж ніхто не знав. Як взагалі цей ролік в кінцевому результаті мав би виглядати. І ось той самий момент . Всі разом. Всі в очікуванні.

Я зробив невеличке вступне слово, вимкнув світло, поїхали, 3 хвилини, кінець, світло, тиша, потім оплиски. Хух, це означає, що все круто!. В нас вийшло! Ура!!!

Всі задоволені, всих переповнювали емоції безумовного щастя і гордості. А далі все за планом: шампанське, цукерки і голосні розмови про те про се. Все, вечір продовжується.
 


Велике "ДЯКУЮ" друзям без яких цей злочін не мав би життя:

1. Савєнков Олександр
2. Фєдіна Ольга
3. Купцов Дмитро
4. Купцова Маріна
5. Хомяков Андрій
6. Лойко Тетяна
7. Луцив-Шумский Олександр
8. Алекс
9. Тюніна Марія
10. Евген
11. Калініченко Олександр
12. Калюжний Дмитро
13. Ганоцька Маріна
14. Волокіта Іван
15. Риженко Олена
16. Міщєнко Олександр
17. Міщєнко Юлія
18. Яковєнко Даніл
19. Таран Олена
20. Каплун Яна
21. Тарасов ГошаА згодом, про нас зняли сюжет на ГОК ТВ: